شرکت توسعه هوشمند یوکا

معرفی شرکت توسعه هوشمند یوکا

با توجه به رشد روزافزون تجهیزات الکترونیکی در زمینه اتوماسیون منازل، مجتمع ها و سازمان ها و اهمیت بررسی تخصصی و ارائه بهترین و ایده ال ترین راهکارها، شرکت توسعه هوشمند یوکا را برآن داشت تا در مهین عزیزمان به صورت انحصاری محصولات یوکا را با کیفیتی بالاتر از استانداردهای روز دنیا، به بازار عرضه نماید. شرکت یوکا از سال ۱۳۹۳ تا کنون و با هدف تامین تقاضای کشور در زمینه مشاوره، طراحی و اجرا، هوشمندسازی هتلداری، برج های مسکونی و مجتمع های ورزشی، صنعتی و اداری با اتکا به مهندسین با تجربه و پرسنل فنی قوی با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و امکانات وسیع روز دنیا توانسته است با ثبت بیش از صدها پروژه موفق در کارنامه خود، رزومه ای قابل قبول را برای خود بجا بگذارد.

شرکت یوکا با دارا بودن یکی از قدرتمندترین و مجرب ترین تیم خدمات پس از فروش در سطح کشور همواره در کنار شما است تا اطمینان خاطر مصرف کنندگان محترم از کارکرد صحیح سیستم های ارایه شده را تامین کند.

در همین راستا شرکت یوکا محصولات خود را از یک تا سه سال گارانتی طلایی می نماید تا همواره بتواند رضایت مشتری را با شعار “مشتری مداری حفظ” نماید. بدیهی است پس از اتمام گارانتی محصولات، مشتری می تواند با عقد قراردادهای پشتیبانی و یا قراردادهای موردی مدت زمان خدمات رسانی را تمدید نماید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.