مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران در تابستان سال ۹۲ در فضایی در حدود ۱۲۰۰ متر مربع شروع به فعالیت نمود. این نمایندگی دارای ۱۴ کلاس و سایت مجهز، کارگاه هنر، سالن همایش، کافی شاپ و نمازخانه می باشد. نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران به پشتوانه کادر آموزشی قوی و اساتید مجرب خود، اقدام به برگزاری دوره های تخصصی کامپیوتر، فنی و مهندسی، رشته های مالی و حسابداری، زبانهای خارجی و فرهنگ و هنر نموده است. و در حال حاضر تبدیل به قطب قوی و پایگاه مطمئن آموزش های کاربردی در مرکز تهران بزرگ شده است.

این موسسه مأموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات آموزشی، تولید و انتشار کتب، نشریات، ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر ICT در حوزه فناوری، هنر و کسب و کار تعریف می کند.

این سازمان به عنوان یکی از بزرگترین مؤسسات آموزشی- فرهنگی و انفورماتیک در بخش خصوصی، قلمروی فعالیت خود را تمام مناطق ایران، حضور مؤثر درخاورمیانه، به خصوص کشورهای فارسی زبان و همکاری با سایر کشورها ترسیم می کند. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با صنعت و تلاش برای ارائه فعالیتهای متناسب با هزاره سوم در جهت کارآفرینی و اشتغال مؤثر، وجه تمایز این سازمان است.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.