مشتری شماره ۵ – مجتمع فنی تهران شعبه حافظ

نرم افزار مدیریت مشتریان پی سی آفیس در مورخه ۱۳۱/۱۰/۱۲ توسط مجتمع فنی تهران شعبه حافظ خریداری گردیده و پس از طی فرایندهای استقرار و اموزش توسط کارشناسان پی سی آفیس در قسمت مدیریت ارتباط با مشتریان مجتمع فنی تهران شعبه حافظ بکار گرفته شد.

این واحد از مجتمع فنی تهران با فعالیت بیش از سه دهه در زمینه برگزاری دوره های تخصصی برق و الکترونیک همواره با استقبال بی نظیر علاقه مندان و واحد های صنعتی قرار گرفته است و بسیاری از واحد های صنعتی در بدو بکار گیری نیروی انسانی جدید ایشان را جهت طی آموزشهای عملی به این واحد معرفی می نمایند.

مجتمع فنی تهران واحد حافظ همواره از سال ۱۳۶۱ به برگزاری دوره های مختلف برق و الکترونیک از سطح مقدماتی تا بالاترین سطوح بین المللی می نماید گروه های اموزشی دپارتمان برق الکترونیک مجتمع فنی تهران به شرح ذیل می باشد:

 • گروه برق ساختمان و قدرت

  یکی از قدیمی ترین گروه های دپارتمان برق و الکترونیک گروه برق ساختمان می باشد که طی سالیان متمادی از مهمترین ویژگی های این گروه بهره گیری از اساتید به نام کشور که در این زمینه سابقه درخشان تدریس و تالیف دارد می باشد.

 • گروه اتوماسیون صنعتی

  در زمینه اتوماسیون صنعتی کارگاه شعبه حافظ حدود یک دهه بعنوان برترین کارگاه آموزشی در کشور فعالیت نموده است. که دلایل این موفقیت استفاده از تجهیزات روز صنعت و اساتید مجرب و ارتباط مستمر با صنعت می باشد.

 • گروه الکترونیک

  دوره های تخصصی و کاربردی الکترونیک از سطح مقدماتی تا بالاترین سطوح تخصصی در مجتمع فنی شعبه حافظ برگزار می گردد. دوره های تخصصی این مرکز از اعتبار بین المللی برخوردار است دوره های FPGA پیشرفته در سطح خاورمیانه تقریبا بدون رقیب بوده و جایگاه بین المللی دارد.

 • گروه نرم افزار های تخصصی برق و الکترونیک

  اهمیت نرم افزار های تخصصی در صنعت بگونه ای است که بدون استفاده از نرم افزار های مرتبط انجام امور محاسبات غیرممکن می شود از این رو مجتمع فنی تهران شعبه حافظ اقدام به برگزاری دوره های نرم افزار های تخصصی برق و الکترونیک می نماید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.