شرکت آفا طب

شرکت آفا طب با استمداد از الطاف الهی در بهار سال ۱۳۸۱خورشیدی با هدف خدمت به جامعه پزشکی بر مبنای راستی و صداقت، به طور عملی کار خود را شروع کرده است.

در راستای تحقق این هدف، کارشناسان و متخصصین شرکت با صرف ساعت ها فعالیت کارشناسی و برگزاری جلسات تحقیقی، در زمینه‌های بالینی و تکنیکی، حضور و شرکت در نمایشگاهها، کنفرانسها و کنگره‌های معتبر خارجی و داخلی، تنها نمایندگی کارخانجاتی را پذیرفته است که دارای تاییدیه‌های بین المللی ISO و CE و FDA و … بوده و با شرایط اقلیمی و اجتماعی ایران و نیاز متخصصان کشور، تناسب کامل داشته باشد.

همچنین این شرکت جهت جلوگیری از خروج بیش از حد ارز از کشور اقدام به طراحی و تولید برخی از دستگاه‌ها نموده است و به علت کیفیت بسیار بالا و کاربرد بسیار مناسب، به سبب طراحی کارشناسی شده و رابطه نزدیک با مراکز درمانی و بررسی نتایج کلینیکی سیستمهای مشابه و نیاز پزشکان، در چند نمونه قادر به کسب بیشترین بازار در ایران و برخی از کشورها شده است. شرکت آفا طب پس از طی چند سال فعالیت بی وقفه، امیدوار است به اهداف خود که گزینش بهترین، پیشرفته‌ترین و در عین حال با صرفه‌ترین سیستمها بوده، رسیده باشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.